top of page
Gozde_Eldeniz.jpg

Gözde Eldeniz

1991 yılında İstanbul' da doğdu. 2015 yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi - Seramik Tasarımı Bölümünden mezun oldu. 2016 yılında yine Marmara Üniversitesinde Pedagojik Formasyon sertifika programını tamamladı. 3 ay  bir seramik atölyesinde staj yaptıktan sonra, 6 ay asistan olarak çalıştı. 2017 yılında ise kendi atölyesini açarak mesleki yaşamına devam etti. 

Selim Caner Eldeniz

1988 yılında İstanbul'da doğdu. 2007 yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi - Heykel Bölümünde 1 yıl okuduktan sonra, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi - Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünü kazanarak eğitimine devam etti. 2014 yılında mezun olduktan sonra 3 ay staj yaptığı Hexagon Studio-Karsan'da işe kabul edilerek 2017 yılına kadar otomotiv tasarımcısı olarak çalıştı. Daha sonra 2019 yılına kadar Otokar Otomotiv A.Ş. de çalışmıştır. Şimdi ise ortağı ve kardeşi Gözde Eldeniz ile birlikte 2017 yılında temellerini attıkları Modesign Studio'da çalışmalarına devam etmektedir.

Selim_Caner_Eldeniz.jpg
MODESIGN_LOGO_VECTOREL_CONVERT.png

Modesign Studio

2017 yılında Gözde Eldeniz ve Selim Caner Eldeniz tarafından kuruldu. Minimal, fonksiyonel ve yaratıcı marka çizgisine sahip olan Modesign, el yapımı ürünleri ve farklı tasarımları ile kısa sürede beğeni kazandı. 2019 yılına kadar Türkiye'deki design storelarda satışına devam eden Modesign 2019 yılı itibariyle 2 farklı ülkede ve markaya ait modesign.com.tr online store da satışına devam etmektedir.

bottom of page